Uczennica MECHANIKA na 2 miejscu w Ogólnopolskim Konkursie POLA PAMIĘCI „O lepsze jutro dla Was"

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczennica MECHANIKA na 2 miejscu w Ogólnopolskim Konkursie POLA PAMIĘCI „O lepsze jutro dla Was". Uczennica ZSTiO w Jarosławiu, Aleksandra Kubas z klasy 3TG na kierunku „Technik grafiki i poligrafii cyfrowej” zajęła 2 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie POLA PAMIĘCI „O lepsze jutro dla Was”, organizowanym przez Fundację „Towarzystwo Projektów Edukacyjnych” z siedzibą w Warszawie oraz ENEA S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Góreckiej 1. Zadaniem konkursowym było wykonanie projekt medalu dla uczczenia bohaterów Wielkopolski z lat 1939–1945. Projekt Aleksandry Kubas to dwustronny medal, który „oddaje hołd poległym w walce o sprawiedliwość i pokazuje ducha walki zwycięzców, którzy walczyli o nasze lepsze jutro- Ludzki Akt Sprawiedliwości”. Opiekunem uczennicy był Krzysztof Knap. Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Uczennica ZSTiO w Jarosławiu, Aleksandra Kubas z klasy 3TG na kierunku „Technik grafiki i poligrafii cyfrowej” zajęła 2 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie POLA PAMIĘCI „O lepsze jutro dla Was”, organizowanym przez Fundację „Towarzystwo Projektów Edukacyjnych” z siedzibą w Warszawie oraz ENEA S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Góreckiej 1.

Zadaniem konkursowym było wykonanie projekt medalu dla uczczenia bohaterów Wielkopolski z lat 1939–1945.

Projekt Aleksandry Kubas to dwustronny medal, który „oddaje hołd poległym w walce o sprawiedliwość i pokazuje ducha walki zwycięzców, którzy walczyli o nasze lepsze jutro- Ludzki Akt Sprawiedliwości”.

Opiekunem uczennicy był Krzysztof Knap.

Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSTiO w Jarosławiu