Awans uczniów „Kopernika” do finału w turnieju halowej piłki nożnej

  • Wydrukuj
  • Email
  • Awans uczniów „Kopernika” do finału w turnieju halowej piłki nożnej. 18 stycznia 2024 r. na hali sportowej Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu, rozegrano turniej piłki halowej dla szkół ponadpodstawowych. Organizatorami turnieju byli studenci III roku, kierunku „Bezpieczeństwo wewnętrzne”. Reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu w fazie grupowej spisali się bardzo dobrze, wygrywając z ZSBiO 4:2, ZSI 9:0 oraz z ZSEiO 3:2, awansowali do finału rozgrywek. W finale ponownie spotkaliśmy się z „Budowlanką”, niestety tym razem musieli uznać wyższość przeciwnika. Przegrywając 6:1, uczniowie „Kopernika” zajęli II miejsce, na najniższym stopniu podium uplasowali się uczniowie z ZSDGiL. I LO reprezentowali: Karol Kijanka, Patryk Kiełt, Oliwier Pieniążek, Maciej Duda, Maciej Pająk, Maksymilian Kubasm, Szymon Pels, Przemysław Wojtuś, Miłosz Szwedzki. Opiekun: Robert Gilarski. Informacja prasowa (tekst, zdj.) I LO w Jarosławiu
  • Galeria

18 stycznia 2024 r. na hali sportowej Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu, rozegrano turniej piłki halowej dla szkół ponadpodstawowych. Organizatorami turnieju byli studenci III roku, kierunku „Bezpieczeństwo wewnętrzne”.
Reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu w fazie grupowej spisali się bardzo dobrze, wygrywając z ZSBiO 4:2, ZSI 9:0 oraz z ZSEiO 3:2, awansowali do finału rozgrywek. W finale ponownie spotkaliśmy się z „Budowlanką”, niestety tym razem musieli uznać wyższość przeciwnika. Przegrywając 6:1, uczniowie „Kopernika” zajęli II miejsce, na najniższym stopniu podium uplasowali się uczniowie z ZSDGiL.
I LO reprezentowali: Karol Kijanka, Patryk Kiełt, Oliwier Pieniążek, Maciej Duda, Maciej Pająk, Maksymilian Kubasm, Szymon Pels, Przemysław Wojtuś, Miłosz Szwedzki. Opiekun: Robert Gilarski.

Informacja prasowa (tekst, zdj.) I LO w Jarosławiu