Staże i praktyki zagraniczne dla 30 uczniów i uczennic w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • Staże i praktyki zagraniczne dla 30 uczniów i uczennic w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu. Dyrektor Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu Łukasz Piś z przyjemnością informuje, że Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu realizuje projekt pt.” Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, poznawanie nowych zawodów z uwzględnieniem potrzeb współczesnej gospodarki i rynku pracy podczas zagranicznych staży i praktyk.” W ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego" realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS). Projektem zarządza Zespół Projektowy w składzie: Renata Stefanowska – Drewniak – Koordynator Projektu, Janina Kozorowska – Koordynator Szkolny oraz Joanna Horodecka – asystent. Projekt skierowany jest do uczniów technikum w zawodzie:technik fotografii i multimediówtechnik architektury krajobrazutechnik informatyktechnik weterynariitechnik przemysłu modyi obejmuje jedną mobilność, która planowana jest w maju a uczniowie wyjadą na staże i praktyki zawodowe do Włoch, Martina Franca. Partnerem projektu jest  stowarzyszenie Cultura e Dintorni. Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSI w Jarosławiu
  • Galeria

Dyrektor Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu Łukasz Piś z przyjemnością informuje, że Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu realizuje projekt pt.” Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, poznawanie nowych zawodów z uwzględnieniem potrzeb współczesnej gospodarki i rynku pracy podczas zagranicznych staży i praktyk.”

W ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego" realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS).

Projektem zarządza Zespół Projektowy w składzie: Renata Stefanowska – Drewniak – Koordynator Projektu, Janina Kozorowska – Koordynator Szkolny oraz Joanna Horodecka – asystent. Projekt skierowany jest do uczniów technikum w zawodzie:

  • technik fotografii i multimediów
  • technik architektury krajobrazu
  • technik informatyk
  • technik weterynarii
  • technik przemysłu mody

 i obejmuje jedną mobilność, która planowana jest w maju a uczniowie wyjadą na staże i praktyki zawodowe do Włoch, Martina Franca. Partnerem projektu jest  stowarzyszenie Cultura e Dintorni.

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSI w Jarosławiu