Uczennice KOPERNIKA w finale wojewódzkim licealiady w piłce ręcznej

• Wydrukuj
  • Email
  • Uczennice KOPERNIKA w finale wojewódzkim licealiady w piłce ręcznej. Ogromne gratulacje dla piłkarek ręcznych I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu. Uczennice „KOPERNIKA” wygrały turniej barażowy o wejście do finału wojewódzkiego licealiady w piłce ręcznej. Turniej odbył się 28.02.2024 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Jarosławiu. Zawodniczki wywalczyły awans dzięki wygranym spotkaniom z uczennicami ZS Nr 2 Dębica 18:8 oraz MZSP Miejsce Piastowe 20:10. Finał Wojewódzki zostanie rozegrany 22.03.2024 r. w Rzeszowie. Awans do finału wywalczyły: Natalia Behot, Katarzyna Bobowicz, Emilia Długosz, Klaudia Flak, Kinga Gałuszka, Aleksandra Grunt, Maja Kamińska, Maja Kłopot, Weronika Maciąga, Oliwia Makara, Karolina Malawska, Maja Malawska, Martyna Malawska, Patrycja Misiło, Hanna Szczotka, Aleksandra Wilk. Opiekun:. Robert Gilarski. Informacja prasowa (tekst, zdj.) I LO w Jarosławiu

Ogromne gratulacje dla piłkarek ręcznych I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu. Uczennice „KOPERNIKA” wygrały turniej barażowy o wejście do finału wojewódzkiego licealiady w piłce ręcznej. Turniej odbył się 28.02.2024 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Jarosławiu. Zawodniczki wywalczyły awans dzięki wygranym spotkaniom z uczennicami ZS Nr 2 Dębica 18:8 oraz MZSP Miejsce Piastowe 20:10. Finał Wojewódzki zostanie rozegrany 22.03.2024 r. w Rzeszowie.

Awans do finału wywalczyły: Natalia Behot, Katarzyna Bobowicz, Emilia Długosz, Klaudia Flak, Kinga Gałuszka, Aleksandra Grunt, Maja Kamińska, Maja Kłopot, Weronika Maciąga, Oliwia Makara, Karolina Malawska, Maja Malawska, Martyna Malawska, Patrycja Misiło, Hanna Szczotka, Aleksandra Wilk. Opiekun:. Robert Gilarski.