Technik budowy dróg - reaktywacja

• Technik budowy dróg - reaktywacja. 13 marca 2024 roku w Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu odbyło się spotkanie, dotyczące reaktywacji kierunku technik budowy dróg. W rozmowach udział wzięły :  Marta Kurpiel - Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego, Renata Tomaka - Pasternak - dyrektor ZSDGiL oraz Katarzyna Socha - dyrektor ds. personalnych Grupa PBI. Rozmowy dotyczyły współpracy i objęcia patronatem klasy o profilu technik budowy dróg przez Grupę PBI Infrastruktura S.A. Zaproponowano również szerokie wsparcie m.in. stypendia dla najlepszych uczniów, płatne praktyki od klasy drugiej, sfinansowanie kart MultiSport Student, udział w kursach i szkoleniach organizowanych przez pracodawcę czy wsparcie w zdobyciu uprawnień na sprzęty. Kolejną okazją do zaprezentowania szerszemu gronu oferty i możliwości pracy przez przedstawicieli Grupy PBI będzie Dzień Otwarty (21.03.) w "WITKOWSKIM". Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSDGiL w Jarosławiu.

Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSDGiL w Jarosławiu.