Tenisistki stołowe KOPERNIKA trzecie na Podkarpaciu

  • Wydrukuj
  • Email
  • Tenisistki stołowe KOPERNIKA trzecie na Podkarpaciu. W Leżajsku 26.03.2024 r. odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt. Kolejni sportowcy I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu dają wiele powodów do radości i dumy. Tym razem tenisistki stołowe pokazały charakter. Po pierwszym spotkaniu przegranym  z LO Błażowa, a wygrywając z ZSL Leżajsk i LO KEN Stalowa Wola, uczennice „Kopernika” stanęły na trzecim stopniu podium. Brązowe medalistki podkarpacia wystąpiły w składzie: Martyna Gołąb, Natalia Maciałek, Paulina Maciałek. Opiekun: Jacek Kiczek. Wielkie gratulacje! Informacja prasowa (tekst, zdj.) I LO w Jarosławiu
  • Galeria

W Leżajsku 26.03.2024 r. odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt. Kolejni sportowcy I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu dają wiele powodów do radości i dumy. Tym razem tenisistki stołowe pokazały charakter. Po pierwszym spotkaniu przegranym  z LO Błażowa, a wygrywając z ZSL Leżajsk i LO KEN Stalowa Wola, uczennice „Kopernika” stanęły na trzecim stopniu podium.

Brązowe medalistki podkarpacia wystąpiły w składzie: Martyna Gołąb, Natalia Maciałek, Paulina Maciałek. Opiekun: Jacek Kiczek.

Wielkie gratulacje!   

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) I LO w Jarosławiu