Kolejny projekt, kolejna grupa uczniów ZSI na praktykach we Włoszech

  • Wydrukuj
  • Email
  • Kolejny projekt, kolejna grupa uczniów ZSI na praktykach we Włoszech. Tym razem 16 uczniów, jednej z dwóch planowanych mobilności, Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu rozpoczyna staże i praktyki zawodowe we Włoszech realizowane w ramach projektu : Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, poznawanie nowych narzędzi cyfrowych i praktyczne ich wykorzystywanie w pracy podczas zagranicznych staży i praktyk z uwzględnieniem potrzeb współczesnej gospodarki i rynku pracy o numerze 2023-1-PL01-KA122-VET-000149063 realizowanego w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, w Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS) 2021-2027 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+. Uczestnicy mobilności odbyli 122 godziny kursów przygotowujących do wyjazdu między innymi : językowy, kulturowy, zawodowy, przedsięboprczość z modułem doradztwa zawodowego, zajęcia ICT – technologie informacyjno – komunikacyjne oraz warsztaty z psychologiem i pedagogiem. Grupa znakomicie przygotowana, gotowa na wyzwania, zintegrowana i nastawiona na sukces wyruszyła samolotem z Krakowa do Bari a stamtąd do Martina Franca na swoje 3 tygodniowe staże i praktyki zawodowe. Zespół Szkół Innowacyjnych realizuje obecnie dwa projekty z partnerem z Włoch i Grecji. Są one współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, w Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS) 2021-2027 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+. Straże i praktyki zawodowe odbędzie łącznie 60 uczniów ze wszystkich kierunków kształcenia w ZSI. Informacja prasowa (tekst,zdj.) ZSI w Jarosławiu
  • Galeria

Tym razem 16 uczniów, jednej z dwóch planowanych mobilności, Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu rozpoczyna staże i praktyki zawodowe we Włoszech realizowane w ramach projektu : Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, poznawanie nowych narzędzi cyfrowych i praktyczne ich wykorzystywanie w pracy podczas zagranicznych staży i praktyk z uwzględnieniem potrzeb współczesnej gospodarki i rynku pracy o numerze 2023-1-PL01-KA122-VET-000149063 realizowanego w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, w Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS) 2021-2027 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+.

Uczestnicy mobilności odbyli 122 godziny kursów przygotowujących do wyjazdu między innymi : językowy, kulturowy, zawodowy, przedsięboprczość z modułem doradztwa zawodowego, zajęcia ICT – technologie informacyjno – komunikacyjne oraz warsztaty z psychologiem i pedagogiem. Grupa znakomicie przygotowana, gotowa na wyzwania, zintegrowana i nastawiona na sukces wyruszyła samolotem z Krakowa do Bari a stamtąd do Martina Franca na swoje 3 tygodniowe staże i praktyki zawodowe.

Zespół Szkół Innowacyjnych realizuje obecnie dwa projekty z partnerem z Włoch i Grecji. Są one współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, w Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS) 2021-2027 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+. Straże i praktyki zawodowe odbędzie łącznie 60 uczniów ze wszystkich kierunków kształcenia w ZSI.

 

Informacja prasowa (tekst,zdj.) ZSI w Jarosławiu