Spotkanie uczniów KOPERNIKA z ambasadorami EPAS

  • Wydrukuj
  • Email
  • Spotkanie uczniów KOPERNIKA z ambasadorami EPAS. Spotkanie uczniów KOPERNIKA z ambasadorami EPAS Nowi młodzi ambasadorzy EPAS z I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu pod opieką starszego ambasadora pani Elżbiety Łambuckiej udali się do Warszawy, gdzie w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce wzięli udział w spotkaniu z młodymi ambasadorami z innych szkół, które należą do programu „Szkoła-Ambasador” Parlamentu Europejskiego. Program Parlamentu Europejskiego „Szkoła-Ambasador” (EPAS) popularyzuje wśród uczniów wiedzę na temat europejskiej demokracji parlamentarnej, roli Parlamentu Europejskiego i europejskich wartości. Zachęca również do czynnego udziału w procesach demokratycznych UE.
  • Galeria

Spotkanie uczniów KOPERNIKA z ambasadorami EPAS

Nowi młodzi ambasadorzy EPAS z I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu pod opieką starszego ambasadora pani Elżbiety Łambuckiej udali się do Warszawy, gdzie w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce wzięli udział w spotkaniu z młodymi ambasadorami z innych szkół, które należą do programu „Szkoła-Ambasador” Parlamentu Europejskiego.

Program Parlamentu Europejskiego „Szkoła-Ambasador” (EPAS) popularyzuje wśród uczniów wiedzę na temat europejskiej demokracji parlamentarnej, roli Parlamentu Europejskiego i europejskich wartości. Zachęca również do czynnego udziału w procesach demokratycznych UE.