• Absolwent Kopernika finalistą XI edycji Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 procent”. Z wielką radością informujemy, że Jakub Piętowski, tegoroczny absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu, szkoły dla której organem prowadzącym jest powiat jarosławski, osiągnął spektakularny sukces, zdobywając tytuł finalisty XI edycji Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 Procent”. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest maturzystom, którzy osiągnęli wyjątkowe wyniki na egzaminie maturalnym, zdając wszystkie przedmioty na co najmniej 90 procent, a większość z nich na 100 procent. Jakub znalazł się w wąskim gronie 24 laureatów spośród 230 najlepszych maturzystów w Polsce, co stanowi ogromny powód do dumy nie tylko dla niego, ale również dla całej społeczności szkolnej i lokalnej. I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu to szkoła z bogatą tradycją i wysokim poziomem nauczania, która od lat kształci uczniów z pasją i zaangażowaniem. Nauczyciele tej placówki stawiają na rozwój indywidualnych talentów, wspierają uczniów w ich edukacyjnych wyzwaniach oraz dbają o wszechstronny rozwój młodzieży. Sukces Jakuba Piętowskiego to również odzwierciedlenie doskonałej pracy nauczycieli, którzy z zaangażowaniem pomagali mu w rozwijaniu jego zainteresowań i dążeniu do perfekcji. Gratulujemy Jakubowi tego ogromnego osiągnięcia i życzymy mu dalszych sukcesów na jego ścieżce edukacyjnej i zawodowej!