KOPERNIK z awansem do Finału Wojewódzkiego

• KOPERNIK z awansem do Finału Wojewódzkiego. KOPERNIK z awansem do Finału Wojewódzkiego Na stadionie w Pruchniku, 10 października 2024 r. odbyły się powiatowe, sztafetowe biegi przełajowe w kategorii dziewcząt i chłopców w ramach licealiady. Rywalizacja odbywała się na dystansie 6 x 800 m. Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu spisali się znakomicie. Dziewczyny zajęły II miejsce, natomiast chłopcy wygrali swój bieg i awansowali do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 17.10.2024 r. w Kolbuszowej. Gratulujemy!!! W sztafetowych biegach przełajowych udział wzięli: Maja Mędrala, Antonina Wilk, Anna Gujda, Karolina Osada, Julia Wanio, Milena Zając, Oliwia Mielnik, Michał Bosak, Krystian Gut, Alan Gut, Jakub Bęben, Szymon Szyk, Miłosz Szwedzki. Opiekun: p. Robert Gilarski.

KOPERNIK z awansem do Finału Wojewódzkiego

Opiekun: p. Robert Gilarski.