• Absolwenci i byli pracownicy Powiatowego Ogniska Baletowego im. Lidii Nartowskiej w Jarosławiu poszukiwani!. Z okazji zbliżającego się jubileuszu 75-lecia Powiatowego Ogniska Baletowego im. Lidii Nartowskiej w Jarosławiu w imieniu swoim oraz dyrektora ogniska Roberta Drewniaka serdecznie zapraszamy do udziału w tym niezapomnianym wydarzeniu. Wielkie święto tańca odbędzie się 10 maja 2025 roku. Będzie to nie tylko wspaniała okazja do uczczenia osiągnięć placówki, ale także do odnowienia przyjaźni i wspomnień związanych z czasem spędzonym w ognisku w gronie byłych tancerzy i pracowników. Pierwszą zaplanowaną częścią obchodów jest msza św. w kościele pw. Bożego Ciała w Jarosławiu o godz.13.00, następnie barwny i roztańczony korowód wyruszy wokół Ratusza, by - na koniec - przejść do Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki, gdzie odbędzie się koncert jubileuszowy, w którym udział wezmą uczniowie POB. Organizatorzy, na pierwszy występ, zaplanowali tradycyjnego Poloneza zatańczonego przez absolwentów ogniska, dlatego też poszukiwani są chętni do aktywnego udziału w widowisku! Zainteresowane osoby zapraszamy na pierwszą próbę, która odbędzie się już 4 listopada 2024 r. o godz. 18.00 w ognisku przy ul. Franciszkańskiej 2. Choreografię przygotuje Roman Bury. Organizatorzy zwracają się także z prośbą o przekazywanie fotografii, filmów i innych pamiątek związanych z Powiatowym Ogniskiem Baletowym. Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt - 16 621 44 19. Do zobaczenia!

Wielkie święto tańca odbędzie się 10 maja 2025 roku.

Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt - 16 621 44 19.

Do zobaczenia!