Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej zagrała w Jarosławiu na zaproszenie Starosty Jarosławskiego

  • Wydrukuj
  • Email
  • Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej zagrała w Jarosławiu na zaproszenie Starosty Jarosławskiego. Międzynarodowe Forum Pianistyczne „Bieszczady bez granic”  po raz kolejny zawitało do Jarosławia. Na zaproszenie starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota 12 lutego w Państwowym Zespole Szkół Muzycznych z niezwykłym koncertem wystąpiła Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej. - Muzyka od zawsze towarzyszy społeczeństwu. Jak gdzieś, kiedyś przeczytałem „to najpiękniejsza i jedyna magia na tym świecie”. Jedną nutą, jednym tonem potrafi przenieść nas w świat wyobraźni. Dzięki muzyce potrafimy być podczas koncertu i w Salzburgu i w Paryżu i w Wiedniu czy Warszawie. Powiedzcie przeto Państwo sami – czyż nie jest to magią? – mówił podczas rozpoczęcia starosta St. Kłopot. Serdecznie przywitał też członków orkiestry z dyr. Bogdanem Olędzkim na czele na ziemi jarosławskiej. Ci zaś zrewanżowali się niezwykłym koncertem z utworami m.in. Chopina i Mozarta. Koncert poprowadził prof. Jacek Ścibor. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii!
  • Galeria

Międzynarodowe Forum Pianistyczne „Bieszczady bez granic”  po raz kolejny zawitało do Jarosławia. Na zaproszenie starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota 12 lutego w Państwowym Zespole Szkół Muzycznych z niezwykłym koncertem wystąpiła Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej.

- Muzyka od zawsze towarzyszy społeczeństwu. Jak gdzieś, kiedyś przeczytałem „to najpiękniejsza i jedyna magia na tym świecie”. Jedną nutą, jednym tonem potrafi przenieść nas w świat wyobraźni. Dzięki muzyce potrafimy być podczas koncertu i w Salzburgu i w Paryżu i w Wiedniu czy Warszawie. Powiedzcie przeto Państwo sami – czyż nie jest to magią? – mówił podczas rozpoczęcia starosta St. Kłopot. Serdecznie przywitał też członków orkiestry z dyr. Bogdanem Olędzkim na czele na ziemi jarosławskiej. Ci zaś zrewanżowali się niezwykłym koncertem z utworami m.in. Chopina i Mozarta. Koncert poprowadził prof. Jacek Ścibor.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii!