• Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych i leśnych, wykonanie korekty i renowacji urządzeń melioracyjnych (rowy) oraz rekultywacja gruntów działek poscaleniowych w ramach projektu „Scalanie gruntów wsi Rozbórz Okrągły. Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych i leśnych, wykonanie korekty i renowacji urządzeń melioracyjnych (rowy) oraz rekultywacja gruntów działek poscaleniowych w ramach projektu „Scalanie gruntów wsi Rozbórz Okrągły"Podmiot ogłaszający przetarg: Starostwo Powiatowe w JarosławiuTermin: 24. 07. 2012 r.

Podmiot ogłaszający przetarg: Starostwo Powiatowe w Jarosławiu

Termin: 24. 07. 2012 r.

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie o zamówieniuplik w formacie .PDF (594 Pobrań)