• Konkurs Fotograficzny „Biało-czerwona w moim sercu, na moim domu” – rozstrzygnięty. Do 13 listopada przyjmowaliśmy zgłoszenia w patriotycznym konkursie fotograficznym „Biało-czerwona w moim sercu, na moim domu”, którego celem było zachęcenie mieszkańców powiatu jarosławskiego do uczczenia Narodowego Święta Niepodległości poprzez wywieszenie flagi polski. - W tym trudnym okresie nie chcieliśmy zrezygnować z świętowania 102 rocznicy odzyskania Niepodległości. Zorganizowaliśmy najpierw patriotyczny quiz, w którym rozdaliśmy 100 flag, a następnie konkurs fotograficzny – wspólnie pod jednym hasłem: „Biało czerwona w moim sercu, na moim domu” – mówi starosta jarosławski Stanisław Kłopot – zaproponowaliśmy bezpieczne świętowanie za monitorem komputera we własnym domu. Obie inicjatywy spotkały się z dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatu jarosławskiego. Quiz rozwiązało ponad 160 osób, w konkursie wpłynęło 27 fotografii. Autorami wyróżnionych zdjęć są: Estera Kiper, Krzysztof Kozłecki, Anna Pszon-Ziegelheim, Maja Lemiech, Monika Dzięgielowska oraz Zuzanna Garbarz. W podziękowaniu za patriotyczną postawę wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają upominki. O szczegółach odbioru nagród poinformujemy drogą elektroniczną.