Jubileusz Ochotniczej Straży Pożarnej w Sośnicy

• Jubileusz Ochotniczej Straży Pożarnej w Sośnicy. 70-lecie swojego istnienia obchodziła Ochotnicza Straż Pożarna w Sośnicy. Jubileusz był doskonałą okazją m.in. do oficjalnego przekazania i poświęcenia nowego wozu bojowego dla jednostki. W uroczystościach uczestniczył również starosta jarosławski Stanisław Kłopot, który skierował na ręce Druhen i Druhów list gratulacyjny: z okazji pięknego jubileuszu 70-lecia funkcjonowania Jednostki OSP, składam za Pańskim pośrednictwem, gratulacje i wyrazy uznania wszystkim druhnom i druhom za służbę, którą OSP w Sośnicy  pełni na rzecz lokalnej społeczności. Dzisiejszy dzień to również uroczystość poświęcenia nowego samochodu ratowniczo–gaśniczego dla jednostki OSP w Sośnicy. Mam głęboką nadzieję, że ten sprzęt ułatwi Waszą niełatwą, ale jakże ważną służbę. Każdego dnia stoicie na straży życia i mienia mieszkańców lokalnej społeczności. Zawsze można na was polegać, bo kierujecie się przecież dewizą „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”. Wszystkim Państwu życzę wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym, osobistym i podczas pełnienia służby w szeregach Ochotniczej Straży Pożarnej. Z poważaniem starosta jarosławski Stanisław Kłopot Zdjęcia dzięki uprzejmości Biura Poselskiego posła Tadeusza Chrzana. Dziękujemy.

Z poważaniem starosta jarosławski Stanisław Kłopot