Narodowe Święto Niepodległości w powiecie jarosławskim w obiektywie

  • Wydrukuj
  • Email
  • Narodowe Święto Niepodległości w powiecie jarosławskim w obiektywie. 103. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości była świętowana na terenie całego powiatu jarosławskiego. W uroczystościach uczestniczyli parlamentarzyści, samorządowcy - również powiatowi z przewodniczącym Rady Powiatu Marianem Fedorem i starostą jarosławskim Stanisławem Kłopotem na czele, przedstawiciele formacji i służb mundurowych oraz różnorodnych urzędów i instytucji. Nie brakło młodzieży i pozostałych mieszkańców wszystkich miejscowości z ziemi jarosławskiej. Zapraszamy Państwa na krótką relację fotograficzną z Narodowego Święta Niepodległości Anno Domini 2021 z Jarosławia, Radymna (gdzie w imieniu Starosty Jarosławskiego kwiaty składał członek Zarządu Powiatu Marek Kisielewicz), a także Pruchnika. Mowa oczywiście o oficjalnych uroczystościach, bo nie brakło tych mniej oficjalnych, ale równie ważnych - sportowych, społecznych, pomysłowych... Zdjęcia i informacje o wielu z nich są do odnalezienia na profilach społecznościowych, również Powiatu Jarosławskiego. Zapraszamy! Zdjęcia: różne źródła (Iwona Rogus, Michał Figiela, Biuro Poselskie posła Tadeusza Chrzana, Urząd Miejski w Pruchniku). Dziękujemy!
  • Galeria

103. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości była świętowana na terenie całego powiatu jarosławskiego. W uroczystościach uczestniczyli parlamentarzyści, samorządowcy - również powiatowi z przewodniczącym Rady Powiatu Marianem Fedorem i starostą jarosławskim Stanisławem Kłopotem na czele, przedstawiciele formacji i służb mundurowych oraz różnorodnych urzędów i instytucji. Nie brakło młodzieży i pozostałych mieszkańców wszystkich miejscowości z ziemi jarosławskiej.

Zapraszamy Państwa na krótką relację fotograficzną z Narodowego Święta Niepodległości Anno Domini 2021 z Jarosławia, Radymna (gdzie w imieniu Starosty Jarosławskiego kwiaty składał członek Zarządu Powiatu Marek Kisielewicz), a także Pruchnika. Mowa oczywiście o oficjalnych uroczystościach, bo nie brakło tych mniej oficjalnych, ale równie ważnych - sportowych, społecznych, pomysłowych... Zdjęcia i informacje o wielu z nich są do odnalezienia na profilach społecznościowych, również Powiatu Jarosławskiego. Zapraszamy!

Zdjęcia: różne źródła (Iwona Rogus, Michał Figiela, Biuro Poselskie posła Tadeusza Chrzana, Urząd Miejski w Pruchniku). Dziękujemy!