• Transport do Użgorodu trafił na miejsce. Jest wyjątkowa prośba o pomoc od naszych partnerów!. Mamy dla Was dobre Informacje. Transport darów z Powiat Jarosławski trafił już do partnerskiego #Użgorodu w Ukrainie. Transport wyjechał w środę, 2 marca wieczorem, a więcej na jego temat znajdziecie TUTAJ Zbiórka nadal trwa. Zbieramy:śpiwory kołdry koce termiczne pościel jednorazowa karimaty ciepłe ubrania bandaże latarkiJej organizatorem jest biuro posła Tadeusza Chrzana we współpracy ze starostą Stanisławem Kłopotem i Caritas Archidiecezji Przemyskiej. Punkty gdzie można przekazać wyżej wymienione rzeczy:Biuro poselskie ul. Jana Pawła II 17 pokój 329 - od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8.00-18.00. Starostwo Powiatowe (pokój nr 1) ul. Jana Pawła II 17 - od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8.00-18.00. Szkoła Mistrzostwa Sportowego ul. Pruchnicka 2B (Budynek B) - od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00.W przypadku pytań proszę dzwonić 16 624 63 01 lub 601 971 594. Mieszkańcy Użhorodu zwrócili się także do nas z bezpośrednim apelem:

Zbiórka nadal trwa. Zbieramy:

• śpiwory
  • kołdry
  • koce termiczne
  • pościel jednorazowa
  • karimaty
  • ciepłe ubrania
  • bandaże
  • latarki

• Biuro poselskie ul. Jana Pawła II 17 pokój 329 - od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8.00-18.00.
  • Starostwo Powiatowe (pokój nr 1) ul. Jana Pawła II 17 - od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8.00-18.00.
  • Szkoła Mistrzostwa Sportowego ul. Pruchnicka 2B (Budynek B) - od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00.

W przypadku pytań proszę dzwonić 16 624 63 01 lub 601 971 594.

Mieszkańcy Użhorodu zwrócili się także do nas z bezpośrednim apelem:

Pismo Ukraina 1

Załączniki do pobrania

Requisites-EUR.pdfplik w formacie .PDF (132 Pobrań)
Requisites-USD.pdfplik w formacie .PDF (161 Pobrań)