Święto w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • Święto w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu. 6 kwietnia był obchodzony Międzynarodowy Dzień Sportu dla Pokoju i Rozwoju. Został on ustanowiony w 2013 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Data tego święta nie jest przypadkowa. Nawiązuje do rozpoczęcia 6 kwietnia 1896 roku w Atenach pierwszych w historii nowożytnych Igrzysk Olimpijskich. I właśnie z tej okazji Szkoła Mistrzostwa Sportowego zorganizowała Święto Szkoły, czyli specjalne zajęcia (zobaczcie fotoreportaż), a wśród gości był również starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Nie było odpytywania, było za to mnóstwo ruchu i Szkolne Oskary! - Dziękuję za zaproszenie do Szkoły Mistrzostwa Sportowego z okazji Waszego Święta. Bardzo się cieszę, że taka szkoła funkcjonuje w naszym powiecie, bo w doskonały sposób łączy i naukę i sport! Gratuluję i życzę powodzenia! - powiedział starosta jarosławski Stanisław Kłopot, składając gratulacje na ręce dyrektorów SMS, Kamila Dziukiewicza i Michała Cebuli. 
  • Galeria

6 kwietnia był obchodzony Międzynarodowy Dzień Sportu dla Pokoju i Rozwoju. Został on ustanowiony w 2013 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Data tego święta nie jest przypadkowa. Nawiązuje do rozpoczęcia 6 kwietnia 1896 roku w Atenach pierwszych w historii nowożytnych Igrzysk Olimpijskich.

I właśnie z tej okazji Szkoła Mistrzostwa Sportowego zorganizowała Święto Szkoły, czyli specjalne zajęcia (zobaczcie fotoreportaż), a wśród gości był również starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Nie było odpytywania, było za to mnóstwo ruchu i Szkolne Oskary!

- Dziękuję za zaproszenie do Szkoły Mistrzostwa Sportowego z okazji Waszego Święta. Bardzo się cieszę, że taka szkoła funkcjonuje w naszym powiecie, bo w doskonały sposób łączy i naukę i sport! Gratuluję i życzę powodzenia! - powiedział starosta jarosławski Stanisław Kłopot, składając gratulacje na ręce dyrektorów SMS, Kamila Dziukiewicza i Michała Cebuli.