Wspólnym wysiłkiem, nie ustajemy w pomocy ukraińskim partnerom.

• Wspólnym wysiłkiem, nie ustajemy w pomocy ukraińskim partnerom.. Wspólnym wysiłkiem dwóch partnerskich powiatów: Powiatu Jarosławskiego oraz Powiatu Świeckiego już w czwartek, 12 maja, wyruszy kolejny transport do Ukrainy. Tym razem miejscem docelowym jest Użgorod na Zakarpaciu, a w paczkach są najbardziej potrzebne obecnie produkty, wskazane przez stronę ukraińską. Podobnie, jak w poprzednich transportach, koordynacją działań zajęli się Kamil Dziukiewicz (przewodniczący Komisji Współpracy Międzynarodowej Rady Powiatu Jarosławskiego) oraz Iwona Karolewska (Sekretarz Powiatu Świeckiego). Dziękujemy!