List Starosty Jarosławskiego z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022

• List Starosty Jarosławskiego z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty Drodzy Rodzice, Opiekunowie i Uczniowie! Z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022 do wszystkich Nauczycieli i Pracowników Oświaty kieruję słowa uznania i serdeczne podziękowania za pracę i zaangażowanie w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia Polaków. Wymiernym efektem Waszych działań są nie tylko sukcesy uczniów w olimpiadach, zawodach i rankingach szczebla krajowego, regionalnego i wojewódzkiego, ale również ich zaangażowanie w działalność charytatywną, kulturalną, sportową, społeczną i każdą inną, której poświęcają czas i serce. Szanowni Pracownicy Oświaty! U progu zakończenia roku szkolnego dziękuję Wam za przekazywaną uczniom wiedzę, kształtowanie ich postaw, motywowanie do pracy, za inspirowanie ich do aktywności i kreatywności. Słowa uznania kieruję również do wszystkich Pracowników Oświaty, którzy wspierają uczniów i pomagają im w rozwiązywaniu i pokonywaniu codziennych trudności, którzy służą radą, wiedzą, wsparciem i pedagogicznym doświadczeniem. Na zbliżający się czas wakacji i urlopów życzę Państwu szczęśliwych i pogodnych dni oraz udanego wypoczynku. Drodzy Rodzice i Opiekunowie! Mając na uwadze fakt, że wiele osiągnięć i sukcesów uczniów nie byłoby możliwe bez Waszego udziału i zaangażowania, dziękuję Wam za wspieranie działalności szkół i placówek oświatowych oraz współpracę w zakresie edukacji i wychowania młodzieży naszych szkół. Kochani Uczniowie! Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja, aby pogratulować Wam sukcesów, osiągnięć i promocji do następnej klasy. Każdy dzień w szkole to nowa wiedza, przeżycia i doświadczenia. To rozwój duchowy, intelektualny i emocjonalny. Dlatego dziś życzę Wam, abyście najbliższe wakacyjne miesiące przeznaczyli na wypoczynek, relaks, rozwijanie zainteresowań i pogodne spędzanie wolnego czasu. Z wyrazami szacunku i uznania Starosta Jarosławski – Stanisław Kłopot Zdjęcia z uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu oraz w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty

Drodzy Rodzice, Opiekunowie i Uczniowie!

Z wyrazami szacunku i uznania

Starosta Jarosławski – Stanisław Kłopot