Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Laszkach

  • Wydrukuj
  • Email
  • Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Laszkach. 18 września 2022 r. w Laszkach odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Laszkach. Choć pogoda  nie rozpieszczała uczestników, bo było mokro i deszczowo to strażakom ochotnikom z Powiatu Jarosławskiego nie straszne żadne warunki. Powiat Jarosławski reprezentował Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, który pogratulował strażakom sprawności i wytrzymałości oraz wręczył zwycięzcom nagrody ufundowane przez Powiat Jarosławski. - Dzisiejsze zawody to okazja do zaprezentowania sprawności, która z pewnością wzbudzi podziw widzów. A umiejętności będą dowodem na to, że zaufanie, które pokłada w OSP lokalna społeczność, jest jak najbardziej uzasadnione. Służba w jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej to posłannictwo. To członkowie OSP pomagają w sytuacjach grożących niebezpieczeństwem, są pierwsi na miejscu tragicznych wydarzeń. Pełni poświęcenia, przeznaczają swój czas i wytężony wysiłek, aby ratować ludzi i ich dobytek.Wszystkim uczestnikom zawodów życzę jak najlepszych wyników oraz tego, żeby swój potencjał mogli wykorzystywać tylko przy tak miłych jak dzisiejsza okazjach. Byłym i obecnym członkom Ochotniczych Straży Pożarnych dziękuję za dotychczasową działalność w jednostce i życzę satysfakcji z wybranego sposobu na życie. - życzył strażakom  Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot Wyniki zawodów przedstawiają się następująco: kat. mężczyźni I miejsce OSP Bystrowice II miejsce OSP Laszki III OSP Korzenica kat. kobiety I miejsce OSP Laszki II miejsce OSP Surochów III miejsce OSP Sośnica MDP dziewczyny I miejsce OSP Sośnica II miejsce OSP Wólka Pełkińska MDP chłopcy I miejsce OSP Skołoszów II miejsce OSP Bobrówka III miejsce OSP Surochów Serdecznie wszystkim gratulujemy!
  • Galeria

18 września 2022 r. w Laszkach odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Laszkach. Choć pogoda  nie rozpieszczała uczestników, bo było mokro i deszczowo to strażakom ochotnikom z Powiatu Jarosławskiego nie straszne żadne warunki.

Powiat Jarosławski reprezentował Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, który pogratulował strażakom sprawności i wytrzymałości oraz wręczył zwycięzcom nagrody ufundowane przez Powiat Jarosławski. 

- Dzisiejsze zawody to okazja do zaprezentowania sprawności, która z pewnością wzbudzi podziw widzów. A umiejętności będą dowodem na to, że zaufanie, które pokłada w OSP lokalna społeczność, jest jak najbardziej uzasadnione. Służba w jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej to posłannictwo. To członkowie OSP pomagają w sytuacjach grożących niebezpieczeństwem, są pierwsi na miejscu tragicznych wydarzeń. Pełni poświęcenia, przeznaczają swój czas i wytężony wysiłek, aby ratować ludzi i ich dobytek.Wszystkim uczestnikom zawodów życzę jak najlepszych wyników oraz tego, żeby swój potencjał mogli wykorzystywać tylko przy tak miłych jak dzisiejsza okazjach. Byłym i obecnym członkom Ochotniczych Straży Pożarnych dziękuję za dotychczasową działalność w jednostce i życzę satysfakcji z wybranego sposobu na życie. - życzył strażakom  Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

kat. mężczyźni

I miejsce OSP Bystrowice

II miejsce OSP Laszki

III OSP Korzenica

kat. kobiety

I miejsce OSP Laszki

II miejsce OSP Surochów

III miejsce OSP Sośnica

MDP dziewczyny

I miejsce OSP Sośnica

II miejsce OSP Wólka Pełkińska

 

MDP chłopcy

I miejsce OSP Skołoszów

II miejsce OSP Bobrówka

III miejsce OSP Surochów

 

Serdecznie wszystkim gratulujemy!