Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Chorzowie

  • Wydrukuj
  • Email
  • Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Chorzowie. 4 lutego 2024 roku w Świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Chorzowie odbyło się zebranie sprawozdawcze jednostki. Wśród gości był Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak, który wręczył strażakom pamiątkową grafikę oraz złożył podziękowania za bezinteresowną, niezmiennie potrzebną ludziom i krajowi służbę. Zebranie było okazją do podsumowania działań minionego roku, a także do omówienia planów na nadchodzący okres. Na zakończenie zebrania Zarząd OSP Chorzów zaprosił do zwiedzania Izby Pamiątek Strażackich „Ocalić od zapomnienia”, której kustoszem jest druh Jan Paszczyński - wieloletni naczelnik, członek OSP Chorzów. W tym lokalnym muzeum znajduje się bogata kolekcja eksponatów, które pokazują ponad 100-letnią historię miejscowej OSP. Najcenniejszym z nich jest sikawka konna z 1924 roku. Więcej o Izbie Pamiątek Strażackich w Chorzowie można zobaczyć w materiale TVP3 Rzeszów --> https://rzeszow.tvp.pl/.../cenne-eksponaty-w-izbie... Zdj. .Iwona Rogus
  • Galeria

4 lutego 2024 roku w Świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Chorzowie odbyło się zebranie sprawozdawcze jednostki. Wśród gości był Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak, który wręczył strażakom pamiątkową grafikę oraz złożył podziękowania za bezinteresowną, niezmiennie potrzebną ludziom i krajowi służbę. Zebranie było okazją do podsumowania działań minionego roku, a także do omówienia planów na nadchodzący okres.

Na zakończenie zebrania Zarząd OSP Chorzów zaprosił do zwiedzania Izby Pamiątek Strażackich „Ocalić od zapomnienia”, której kustoszem jest druh Jan Paszczyński - wieloletni naczelnik, członek OSP Chorzów. W tym lokalnym muzeum znajduje się bogata kolekcja eksponatów, które pokazują ponad 100-letnią historię miejscowej OSP. Najcenniejszym z nich jest sikawka konna z 1924 roku.

Więcej o Izbie Pamiątek Strażackich w Chorzowie można zobaczyć w materiale TVP3 Rzeszów -->

https://rzeszow.tvp.pl/.../cenne-eksponaty-w-izbie...

Zdj. .Iwona Rogus