Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Świebodnej

  • Wydrukuj
  • Email
  • Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Świebodnej. 10 lutego 2024 roku odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Świebodnej. Jednym z gości był Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak, który zwrócił się do strażaków z podziękowaniami za dotychczasową współpracę oraz za bezinteresowną służbę ludziom i krajowi. Na ręce zarządu OSP w Świebodnej, Wicestarosta złożył pamiątkową grafikę, aby w ten sposób symbolicznie podziękować za oddaną służbę strażaków. Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej było doskonałą okazją do podsumowania minionego roku oraz planowania działań na przyszłość. Zdj. Piotr Dragan/dziękujemy
  • Galeria

10 lutego 2024 roku odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Świebodnej. Jednym z gości był Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak, który zwrócił się do strażaków z podziękowaniami za dotychczasową współpracę oraz za bezinteresowną służbę ludziom i krajowi. Na ręce zarządu OSP w Świebodnej, Wicestarosta złożył pamiątkową grafikę, aby w ten sposób symbolicznie podziękować za oddaną służbę strażaków.

Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej było doskonałą okazją do podsumowania minionego roku oraz planowania działań na przyszłość.

Zdj. Piotr Dragan/dziękujemy