Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Jodłówce

  • Wydrukuj
  • Email
  • Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Jodłówce. 17 lutego 2024 roku w Jodłówce odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej. Wśród gości byli Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot oraz Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak, którzy zwrócili się do strażaków z podziękowaniami za dotychczasową współpracę oraz za bezinteresowną służbę ludziom i krajowi. Na ręce zarządu OSP w Jodłówce złożyli także pamiątkową grafikę, aby w ten sposób symbolicznie podziękować za oddaną służbę strażaków. Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej było doskonałą okazją do podsumowania minionego roku oraz planowania działań na przyszłość. Zdj. OSP Jodłówka/dziękujemy
  • Galeria

17 lutego 2024 roku w Jodłówce odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej. Wśród gości byli Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot oraz Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak, którzy zwrócili się do strażaków z podziękowaniami za dotychczasową współpracę oraz za bezinteresowną służbę ludziom i krajowi. Na ręce zarządu OSP w Jodłówce złożyli także pamiątkową grafikę, aby w ten sposób symbolicznie podziękować za oddaną służbę strażaków.

Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej było doskonałą okazją do podsumowania minionego roku oraz planowania działań na przyszłość.

 

Zdj. OSP Jodłówka/dziękujemy