Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzeplinie

  • Wydrukuj
  • Email
  • Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzeplinie. 25 lutego 2024 roku w Rzeplinie odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej. Wśród gości byli m.in. Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot oraz Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak . Starosta Jarosławski zwrócił się do strażaków z podziękowaniami za dotychczasową współpracę oraz za bezinteresowną służbę ludziom i krajowi. Na ręce zarządu OSP w Rzeplinie, wraz z Wicestarosta złożył pamiątkową grafikę, aby w ten sposób symbolicznie podziękować za oddaną służbę strażaków. Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej było doskonałą okazją do podsumowania minionego roku oraz planowania działań na przyszłość. Zdj. OSP Rzeplin
  • Galeria

25 lutego 2024 roku w Rzeplinie odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej. Wśród gości byli m.in. Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot oraz Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak .

Starosta Jarosławski zwrócił się do strażaków z podziękowaniami za dotychczasową współpracę oraz za bezinteresowną służbę ludziom i krajowi. Na ręce zarządu OSP w Rzeplinie, wraz z Wicestarosta złożył pamiątkową grafikę, aby w ten sposób symbolicznie podziękować za oddaną służbę strażaków.

Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej było doskonałą okazją do podsumowania minionego roku oraz planowania działań na przyszłość.

Zdj. OSP Rzeplin