Nadszedł czas wakacji!

• Nadszedł czas wakacji!. W Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki odbyło się uroczyste miejskie zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Wydarzenie było okazją do uhonorowania najlepszych uczniów, których osiągnięcia są chlubą ich szkół oraz całego miasta Jarosławia. Gratulacje i życzenia, obok gospodarza Burmistrza Marcina Nazarewicza, złożył także Starosta Jarosławski Kamil Dziukiewicz. Zwrócił się do uczniów i całej społeczności szkolnej następującymi słowami: Rok szkolny 2023/2024 dobiegł końca. Był to rok pełen wyzwań, ale i osiągnięć. Jestem dumny, że możemy pochwalić się tak utalentowaną młodzieżą w naszym mieście. Drodzy Uczniowie, przed Wami zasłużone wakacje – czas odpoczynku, relaksu i naładowania baterii. Życzę Wam, abyście spędzili te dni radośnie, bezpiecznie i aktywnie. Niech to będzie czas, który przyniesie Wam wiele niezapomnianych chwil, a także pozwoli nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami, które czekają na Was w nowym roku szkolnym. Odbył się także krótki program artystyczny, który dostarczył wszystkim zgromadzonym wielu wzruszeń i radości.