• Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu świętowała zakończenie roku szkolnego. 21 czerwca 2024 także Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu świętowała zakończenie roku szkolnego. Uroczystość odbyła się w Auli Centrum Kultury Akademickiej. Dyrektor Szkoły Michał Cebula powitał zebranych uczniów, rodziców, nauczycieli i oddał głos zaproszonym gościom. Wśród nich był Starosta Jarosławski Kamil Dziukiewicz, który z sentymentem wspominał czas pracy w SMS jako dyrektor i pogratulował serdecznie uczniom ich osiągnięć, wysokich wyników a przede wszystkim wyraził uznanie dla ich ciężkiej, wytrwałej pracy. Wśród gości obecni byli także Wicestarosta Jarosławski Krzysztof Cebulak, Etatowy Członek Zarządu Andrzej Wyczawski, Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Marta Kurpiel. Uczniowie kierunku akrobatyki przedstawili imponujący performace prezentując sprawność fizyczną. Zebrani, pod wrażeniem występu, nagrodzili parę gromkimi brawami. Tym akcentem zakończyła się uroczystość. Życzymy wszystkim udanych wakacji!