• Nadanie nowego sztandaru w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Radymnie.  Sztandar, który dziś z dumą wprowadzacie do społeczności szkolnej, nie tylko reprezentuje Państwa placówkę, ale także podkreśla istotne wartości związane z nauką i pracą na rzecz polskiego rolnictwa – tymi słowami zwrócił się Kamil Dziukiewicz Starosta Jarosławski do społeczności szkolnej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Adama Mickiewicza w Radymnie, podczas uroczystości nadania nowego sztandaru tej placówce. 16 października 2024 r. już na zawsze zapisze się złotymi głoskami na kartach historii Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Radymnie, gdyż nadanie sztandaru jest symbolem i uhonorowaniem wspólnej pracy oraz wartości pielęgnowanych w działalności edukacyjnej. W uroczystości brali udział między innymi starosta Kamil Dziukiewicz, członek zarządu województwa podkarpackiego Anna Huk, członkowie zarządu powiatu Barbara Stawarz i Andrzej Wyczawski, radni Rady Powiatu Jarosławskiego Dorota Gunia i Marek Sobolewski, Monika Romaniec – dyrektor biura poselskiego posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana, a przede wszystkim grono pedagogiczne z dyrektor Małgorzatą Czyż na czele, przedstawiciele rady rodziców, pracownicy, sympatycy i uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Radymnie. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radymnie. Przypomnijmy, iż Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Radymnie od 1 stycznia 2024 r. należy do sieci szkół rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zmiana organu prowadzącego wiązała się ze zmianą nazwy szkoły i stała się impulsem do ufundowania nowego sztandaru.