Awanse zawodowe i nominacje dyrektorskie

• Awanse zawodowe i nominacje dyrektorskie. Miła uroczystość miała miejsce w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu w przeddzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Starosta jarosławski Stanisław Kłopot, w towarzystwie naczelnika edukacji i spraw społecznych starostwa powiatowego Marty Kurpiel, wręczył dokumenty potwierdzające przedłużenie sprawowania funkcji dyrektora. Otrzymali je Dorota Dubaj-Wierzbińska (Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących), Adam Tomaszewski (Zespół Szkół Technicznych I Ogólnokształcących) oraz Bartłomiej Kordas (Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych). Możliwość przedłużenia na rok sprawowania funkcji dyrektora dają przepisy wynikające z "Tarczy Antykryzysowej", zwanej również "ustawą antycovidową". Akty awansu na wyższy stopień zawodowy, w tym przypadku nauczyciela mianowanego, odebrali zaś Agnieszka Starzecka-Huk z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i Robert Giec z I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika. Gratulujemy!

Gratulujemy!