Nowy dyrektor w Powiatowym Ognisku Baletowym w Jarosławiu

• Nowy dyrektor w Powiatowym Ognisku Baletowym w Jarosławiu. Duże zmiany w Powiatowym Ognisku Baletowym im. Lidii Nartowskiej w Jarosławiu. Swoją funkcję przestała pełnić długoletnia dyrektor Maria Kus, która przeszła na emeryturę. Nowym dyrektorem został powołany przez Zarząd Powiatu, na razie na najbliższy rok, Robert Drewniak. Uroczyste podziękowanie za wieloletnią pracę odbyło się 31 sierpnia 2021 r. Oprócz dyrekcji POB obecny był wicestarosta jarosławski Mariusz Trojak oraz naczelnik wydziału edukacji Marta Kurpiel. Dziękujemy i gratulujemy oraz życzymy powodzenia!

Dziękujemy i gratulujemy oraz życzymy powodzenia!