Finał konkursu ,,Myśl EKOlogicznie – działaj lokalnie, myśl globalnie!”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Finał konkursu ,,Myśl EKOlogicznie – działaj lokalnie, myśl globalnie!”. 27 kwietnia 2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w I edycji konkursu ,,Myśl EKOlogicznie – działaj lokalnie, myśl globalnie!” organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu, objętego Patronatem Honorowym Starosty Jarosławskiego. Celem konkursu było kształtowanie postawy odpowiedzialności za stan środowiska w miejscu, w którym żyjemy, dostrzeżenie problemów i zaproponowanie zmian, przy zastosowaniu metody STEAM, która jest połączeniem dziedzin takich jak nauka, technologia, inżynieria, sztuka i matematyka. Gościem honorowym gali finałowej była Anna Petynia – główny specjalista w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. Uczniowie przygotowali prace w których zwrócili uwagę na lokalne problemy zanieczyszczenia środowiska i zaproponowali rozwiązania przy zastosowaniu innowacyjnej metody STEAM. W konkursie dedykowanym uczniom szkół podstawowych wzięło udział 13 uczestników, którzy przygotowali piękne prace plastyczne.Nagroda publiczności – HUBERT RZEGOCKI – SP im. Jana Pawła II w Piwodzie Laureat I miejsca – RAFAŁ KLISZ – SP nr 11 im. A. Mickiewicza w Jarosławiu Laureat II miejsca – ANETA ŻUK – SP im. Jana Pawła II w Piwodzie Laureat III miejsca – MILENA STANKIEWICZ – Zespół Szkolno – Przedszkolny w TuczempachW załączeniu prezentacja prac! Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Każdy uczestnik konkursu otrzymał upominek! Nagrody ufundowali: Starostwo Powiatu Jarosławskiego, Firma SAMSUNG, Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog i Wydawnictwo MAC. Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu
  • Galeria

27 kwietnia 2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w I edycji konkursu ,,Myśl EKOlogicznie – działaj lokalnie, myśl globalnie!” organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu, objętego Patronatem Honorowym Starosty Jarosławskiego.

Celem konkursu było kształtowanie postawy odpowiedzialności za stan środowiska w miejscu, w którym żyjemy, dostrzeżenie problemów i zaproponowanie zmian, przy zastosowaniu metody STEAM, która jest połączeniem dziedzin takich jak nauka, technologia, inżynieria, sztuka i matematyka. Gościem honorowym gali finałowej była Anna Petynia – główny specjalista w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Jarosławiu.

Uczniowie przygotowali prace w których zwrócili uwagę na lokalne problemy zanieczyszczenia środowiska i zaproponowali rozwiązania przy zastosowaniu innowacyjnej metody STEAM. W konkursie dedykowanym uczniom szkół podstawowych wzięło udział 13 uczestników, którzy przygotowali piękne prace plastyczne.

  • Nagroda publiczności – HUBERT RZEGOCKI – SP im. Jana Pawła II w Piwodzie
  • Laureat I miejsca – RAFAŁ KLISZ – SP nr 11 im. A. Mickiewicza w Jarosławiu
  • Laureat II miejsca – ANETA ŻUK – SP im. Jana Pawła II w Piwodzie
  • Laureat III miejsca – MILENA STANKIEWICZ – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Tuczempach

W załączeniu prezentacja prac!

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Każdy uczestnik konkursu otrzymał upominek! Nagrody ufundowali: Starostwo Powiatu Jarosławskiego, Firma SAMSUNG, Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog i Wydawnictwo MAC.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu

Załączniki do pobrania

prezentacja prac.pdfplik w formacie .PDF