UWAGA! Zamknięta droga! Prosimy o ostrożność!

• UWAGA! Zamknięta droga! Prosimy o ostrożność!. Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Powiatu Jarosławskiego, 𝗪 𝘀́𝗿𝗼𝗱𝗲̨, 𝟮𝟴 𝘀𝗶𝗲𝗿𝗽𝗻𝗶𝗮 𝗯𝗿. 𝗸𝗶𝗲𝗿𝗼𝘄𝗰𝗮 𝘀𝗮𝗺𝗼𝗰𝗵𝗼𝗱𝘂 𝗰𝗶𝗲̨𝘇̇𝗮𝗿𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼, 𝘄𝗯𝗿𝗲𝘄 𝘇𝗻𝗮𝗸𝗼𝗺 𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝘂𝗷𝗮̨𝗰𝘆𝗺 𝗼 𝘇𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶𝗲 𝘄𝗷𝗮𝘇𝗱𝘂, 𝗽𝗼𝗱𝗷𝗮̨ł 𝗽𝗿𝗼́𝗯𝗲̨ 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗸𝗿𝗼𝗰𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮 𝗺𝗼𝘀𝘁𝘂 𝘄 𝗖𝗵𝗮𝗿𝘆𝘁𝗮𝗻𝗮𝗰𝗵. 𝗪 𝗲𝗳𝗲𝗸𝗰𝗶𝗲 𝗼𝗯𝗶𝗲𝗸𝘁 𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮ł 𝘂𝘀𝘇𝗸𝗼𝗱𝘇𝗼𝗻𝘆 𝘄 𝘁𝗮𝗸𝗶𝗺 𝘀𝘁𝗼𝗽𝗻𝗶𝘂, 𝗶𝘇̇ 𝗱𝗹𝗮 𝗣𝗮𝗻́𝘀𝘁𝘄𝗮 𝗯𝗲𝘇𝗽𝗶𝗲𝗰𝘇𝗲𝗻́𝘀𝘁𝘄𝗮 𝗺𝘂𝘀𝗶𝗮ł 𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮𝗰́ 𝗰𝗮ł𝗸𝗼𝘄𝗶𝗰𝗶𝗲 𝘄𝘆ł𝗮̨𝗰𝘇𝗼𝗻𝘆 𝘇 𝗿𝘂𝗰𝗵𝘂. W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że od środy, 28 sierpnia przejazd przez rzeczony most będzie niemożliwy. Zamknięcie mostu będzie trwało do zakończenia remontu. Planowany objazd do miejscowości Laszki odbywać się będzie od strony miejscowości Duńkowice, przez miejscowość Łazy. 𝗣𝗿𝗼𝘀𝗶𝗺𝘆 𝗼 𝗰𝗶𝗲𝗿𝗽𝗹𝗶𝘄𝗼𝘀́𝗰́ 𝗶 𝘇𝗿𝗼𝘇𝘂𝗺𝗶𝗲𝗻𝗶𝗲, 𝗮 𝘇𝗮 𝘂𝘁𝗿𝘂𝗱𝗻𝗶𝗲𝗻𝗶𝗮 𝘀𝗲𝗿𝗱𝗲𝗰𝘇𝗻𝗶𝗲 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆.

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Powiatu Jarosławskiego,