Opracowanie dokumentacji na zadanie pod nazwą: Termomodernizacja budynków oświatowych Powiatu Jarosławskiego i budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Jarosławiu

Podmiot ogłaszający przetarg: Starostwo Powiatowe w Jarosławiu

Termin: 25. 05. 2012 r.

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie o zamówieniuplik w formacie .PDF (586 Pobrań)
SIWZplik w formacie .PDF (677 Pobrań)
Wybór ofertyplik w formacie .PDF (556 Pobrań)
Wybór oferty 2plik w formacie .PDF (639 Pobrań)
Udzielenie zamówieniaplik w formacie .PDF (540 Pobrań)