Nagrody Starosty Jarosławskiego dla nauczycieli z okazji DEN

• Nagrody Starosty Jarosławskiego dla nauczycieli z okazji DEN. Od wręczenia Nagród Starosty Jarosławskiego rozpoczęły się tegoroczne powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość odbyła się 11 października, a uczestniczyli w niej, na zaproszenie starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota, przedstawiciele środowiska oświatowego z powiatu jarosławskiego oraz instytucji i urzędów z nim związanych. A jak ważnym i istotnym elementem jest powiatowa edukacja podkreślała również naczelnik wydziału edukacji Starostwa Powiatowego w Jarosławiu, Marta Kurpiel, przypominając, że w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez samorząd powiatowy uczy się 5432 uczniów, a pracuje w nich blisko 600 nauczycieli i 100 pracowników administracyjno-obsługowych. - Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej rozpoczęliśmy od docenienia tych, którzy są pierwszymi pośród równych, tych, którzy wielokrotnie wyznaczają trendy i kierunki. A wspaniałych nauczycieli i wychowawców w naszych szkołach nie brakuje – mówił o poniedziałkowej uroczystości starosta Stanisław Kłopot, który jak o gospodarz zainaugurował część oficjalną uroczystego spotkania. Głos zabrali również zaproszeni goście, a swoimi występami wydarzenie uświetnili młodzi artyści z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych oraz Powiatowego Ogniska Baletowego. Nagrody Starosty Jarosławskiego w tym roku otrzymali: I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w JarosławiuMagdalena Czerwonka Anna Wójcik Agnieszka WójtowiczZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuMałgorzata Bednarz Zofia Kulnianin Danuta Krasicka Krzysztof Czerkas Wiesław ZiębaZespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w JarosławiuWiesław Fołta Wojciech Trelka Krzysztof TuczapskiZespół Szkół Innowacyjnych w JarosławiuElżbieta Tabin Grzegorz Sawicki Wojciech BukowyZespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących im. Marii Curie-Skłodowskiej w JarosławiuUrszula Machaj Stanisława Makarowska Wanda Mazurek-Lecyk Ewa PieczonkaZespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w JarosławiuJustyna Żelak Jadwiga Żyta Iwona ZelwachZespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w JarosławiuGrażyna Głąb Marzena BrodowiczZespół Szkół Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w RadymnieMałgorzata Krupa Bogdan BazanCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w JarosławiuWioletta Gut-Siudak Bogusław Pigan Marek GradowskiPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w JarosławiuAgata Korzeń Ewa RarógSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w JarosławiuAlicja Chorzępa Dominika Wiewióra Jadwiga MachajZespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w JarosławiuDorota GilDyrektorzy szkół i placówek oświatowychJolanta Moskwa Renata Tomaka-Pasternak Dorota Wierzbińska-Dubaj Małgorzata Czyż Tomasz PudlakGratulujemy!

Nagrody Starosty Jarosławskiego w tym roku otrzymali:

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

• Jadwiga Machaj

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu

• Dorota Gil

Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych

• Jolanta Moskwa
  • Renata Tomaka-Pasternak